Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 49
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: reality-bytycerny.cz » Nemovitosti » Prodej nebytového prostoru na atraktivním místě přímo v centru Liberce - Šaldovo náměstí.

Prodej nebytového prostoru na atraktivním místě přímo v centru Liberce - Šaldovo náměstí., Ev.č.: 274411

1 dům 2
1 dům 3
1 obchod 1
1 výlohy 1
1 obchod 2
1 obchod 3
1 obchod 4

Kontaktujte makléře

Pavel ČernýPavel Černý
+420 608 828 418
[email protected]
REALITY - BYTY Černý, s.r.o.REALITY - BYTY Černý, s.r.o.
Kostelní 10/5
Liberec - Liberec II-Nové Město
+420 608 828 418
+420 777 942 534
[email protected]
Cena16 900 000 Kč
KategorieObchodní prostory
LokalitaLiliová, Liberec - Liberec I-Staré Město
OkresLiberec
Plocha užitná266 m²
Počet podlaží5
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Nabídka zajímavého nebytového prostoru na atraktivním místě - v historickém objektu, v samotném centru města, přímo na Šaldově náměstí.

Prostor zaujímá celé přízemí pětipodlažní budovy – činžovního domu. V ostatních podlažích jsou pouze bytové jednotky (v případě zájmu o získání většinového podílu na domě lze přikoupit 2 bytové jednotky v domě - více info u makléře).

Budova stojí na velmi prestižním místě, tzv. Zlatém kříži, na rohu ulic 5. května a Liliová, s průčelím směřujícím na Šaldovo náměstí. Tato velmi živá a frekventovaná lokalita s množstvím obchodů, patří bezesporu mezi obchodně nejzajímavější místa ve městě. Zároveň se však jedná zčásti o pěší zónu a díky tomu poskytuje místo i dostatek klidu, s komfortem veškeré občanské vybavenosti v bezprostředním okolí.

Předmětem prodeje je celé přízemí budovy, kde je umístěn nebytový prostor se šesti výlohami směřujícími do pěší zóny. V současné době je prostor dlouhodobě (již více než 10 let) pronajatý a využívaný jako obchod s textilem.
Díky velmi vysokým stropům má prostor zajímavou dispozici. Úpravou a rekonstrukcí vzniklo mezipatro, čímž se významně zvětšila jeho plocha - nyní činí 266m2.
Je připraven projektový návrh na úpravu a zvětšení nebytových prostor o dalších 130m2 a vytvoření např. kavárny s vlastním vstupem, nebo na úpravu části sklepních prostor pro další podnikání.

Vytápění je zajištěno vlastním plynovým kotlem.

Budova, která je v současném stavu vhodná k rekonstrukci, však nabízí další možnosti, jak zvýšit její atraktivitu a tím i navýšit celkový výnos.
Celkově, díky svému umístění a možnostem dalších úprav, se jedná o prostor s vysokým potenciálem a zajímavou investiční nabídku.