Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 49
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: reality-bytycerny.cz » O společnosti

Profil Firmy

Naše realitní kancelář


se jako jediná v tomto regionu svou specializací zaměřila na výkup, prodej a pronájem bytů. Služby, které poskytujeme svým klientům, jsou zcela kompletní, odborné a právně zastřešené, ať už se jedná o prodej či koupi bytu v osobním vlastnictví nebo o převody bytů družstevních.

Okruh naší působnosti zahrnuje oblast Liberecka a širšího okolí ( např. Chrastava, Hrádek nad Nisou, Stráž pod Ralskem atd. ) aJablonecka ( Tanvald, Smržovka, Rychnov u Jablonce atd. ).

 

 

Strategie naší firmy 

je založena na maximálně vstřícném přístupu k našim klientům. Snažíme se vytvořit příjemné prostředí pro nastávající spolupráci a svou práci odvádět co nejzodpovědněji.

Troufáme si říci, že naši klienti jsou s našimi službami spokojeni, neboť se na nás znovu sami, či na doporučení i jejich přátelé a známí rádi obracejí se svými požadavky. A to je nejlepší způsob ocenění naší práce a jistě i ta nejlepší vizitka.

Byt člověk nekupuje či neprodává každý den a celý administrativní proces spojený s touto transakcí včetně jednání s bytovými družstvy, právníky, katastrálními úřady a dalšími institucemi je poměrně komplikovaná a zdlouhavá záležitost. Nemusíte proto váhat se na nás kdykoli obrátit s jakýmkoli dotazem či přáním. My jsme tu od toho, abychom právě tyto záležitosti vyřešili za vás nebo vám alespoň pomohli radou.