Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 43
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: reality-bytycerny.cz » Reference

Reference

Vřele doporučuji a děkuji za rychlost a lidský přístup při hledání nového bydlení.
Iveta

BORCI na pronájmy v LBC!
M. Horský

Ochotné a vstřícné jednání, solidní vystupování.
Václav Bisaha

Jednání bylo přesné na čas, rychle, se všemi potřebnými informacemi.
Marta Sopůšková

Už jsem u nich dvakrát využil služeb a byl jsem velmi spokojen, jednání bylo korektní, makléř příjemný a plnil bez problémů vše slíbené (p. Janouš). Využiji je proto i potřetí. Sídlo mají mezi náměstími, takže je možné i zaparkovat (placeně). Kancelář je tuším ve druhém patře, je tam ochotná sekretářka. Cena za služby byla maličko nižší, než jinde.
Milan K.

Děkuji za profesionální práci pana Černého.
Všem doporučuji.
Stárek Jaroslav

Realitní kancelář vřele doporučuji. Pan Černý během celého procesu zajišťování prodeje informoval o každém kroku, vše vždy vysvětlil a byl velmi ochotný. Rezervační i kupní smlouva byla bez problémů, jejich drobná úprava byla téměř obratem vyřešena. Byt jsme si s partnerkou přebírali ihned po zaplacení, nebylo nutné čekat na přepsání na katastru. Pokud budu někdy v budoucnu řešit něco ohledně realit, určitě se na pana Černého opět obrátím.
Lukáš Vítek

Opakovaně a s důvěrou využívám služeb Realitní kanceláře Byty Černý. Vždy jsem byl maximálně spokojený. Od perfektní fotodokumentace, pravidelnou komunikaci až po provedení a vyřízení celého procesu. Mohu jen doporučit.
Petr Marhan

Velmi ochotný a milý přístup. Pan Černý nás provedl celým procesem koupi bytu a velmi nám usnadnil cestu k vlastnímu bydlení. Vřele doporučuji.
Jan Mitáč