Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 46
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: reality-bytycerny.cz » Nemovitosti » Prodej, Chata, 17m² - Liberec XIV-Ruprechtice

Prodej, Chata, 17 - Liberec XIV-Ruprechtice, Ev.č.: 255511

3
2
1
4
5
6
7
REALITY - BYTY Černý, s.r.o.REALITY - BYTY Černý, s.r.o.
Kostelní 10/5
Liberec - Liberec II-Nové Město
[email protected]
Cenarezervováno
včetně provize
KategorieChata
LokalitaLiberec - Liberec XIV-Ruprechtice
OkresLiberec
Velikost1 pokoj
Plocha užitná17 m²
Plocha podlahová17 m²
Plocha pozemku429 m²
Plocha zastavěná17 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Umístění objektuKlidná část obce
Datum nastěhování3. červenec 2019
G
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme k prodeji pozemek se zahradní chatkou v jedné z nejhezčích zahrádkářských kolonií v Liberci - v Ruprechticích. Pozemek o výměře 429 m2 se nachází na klidném místě a svou polohou skýtá majitelům maximální soukromí, nerušené zvídavými pohledy kolemjdoucích. Zahrádka je rovinatá. Po krajích pozemku jsou osázeny ovocné dřeviny tak, aby bylo zajištěno dostatečné soukromí a zároveň byla vytvořena ideální rovnováha mezi slunnými a stinnějšími částmi zahrady. Skladba dřevin tvoří ideální mix, zajišťující dostupnost čerstvého ovoce po většinu sezony (třešeň, višeň, jabloň, švestka, ringle, černá jeřabina).
Dále jsou zde i drobné ovocné dřeviny – rybíz, angrešt, ostružina, kanadská borůvka, malina, ostružina.
Větší část pozemku tvoří udržovaný trávník.
Dřevem obložená zděná chatka je nepodsklepena. Střechu tvoří plechová krytina. Elektřina je zavedena. Pitnou vodu je možno čerpat ze společné studánky cca 50 m od domu. Užitková voda je přivedena vodovodem z nedalekého rybníčku. Na kraji pozemku se nachází také malý potůček, taktéž využitelný jako zdroj užitkové vody.
Příjezd autem je ke vstupní bráně do zahrádkářské kolonie z asfaltové komunikace s dostatečným místem na parkování. Od vjezdové brány je další přístup po nezpevněné společné cestě středem kolonie (cca 100m od vjezdové brány).
Pozemek s chatkou je ideální jako místo pro rodinnou rekreaci pro zájemce, preferující maximální soukromí a zároveň dobrou dopravní dostupnost. Zastávka autobusu MHD je vzdálená 200 m.