Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 30
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: reality-bytycerny.cz » Nemovitosti » Krásná zahradní chatka se zahrádkou nedaleko rekreační lokality Kristýna

Krásná zahradní chatka se zahrádkou nedaleko rekreační lokality Kristýna, Ev.č.: 268211

DSC_cv20045
DSC_ok40041 (2)
DSC_cv10030
DSC_cu10055
DSC_cu20058
DSC_cu30059 (2)
DSC_cu40060 (2)

Kontaktujte makléře

Pavel ČernýPavel Černý
+420 608 828 418
+420 482 710 927
[email protected]
REALITY - BYTY Černý, s.r.o.REALITY - BYTY Černý, s.r.o.
Kostelní 10/5
Liberec - Liberec II-Nové Město
[email protected]
Cena1 399 000 Kč
KategorieChata
LokalitaHrádek nad Nisou
OkresLiberec
Velikost1 pokoj
Plocha užitná15 m²
Plocha pozemku426 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Exkluzivní nabídka velmi útulné zahradní chatky, s krásně členitou, udržovanou zahrádkou.

Zděná chatka je umístěna v krásném prostředí menší chatové osady, cca 1km od známé rekreační lokality Kristýna. Jedná se o oblast tzv. Trojmezí, kde se setkávají hranice Česka, Německa a Polska, cca 2km od centra Hrádku nad Nisou.

Velmi atraktivní oblast, protkaná novými cyklostezkami, s množstvím zajímavých výletních cílů v blízkém i širším okolí. Krásné prostředí přírody a pěkně udržovaných menších městeček a vesnic. Místo je velmi dobře dostupné po perfektně upravených silnicích i cestách.

Jednopodlažní, zděná chata o užitné ploše 15m2, sestává z prostorné, krásně prosvětlené vnitřní místnosti a venkovní kryté terasy. Okna jsou vybavena bezpečnostními roletami. Vytápění zajištěno krbem umístěným uvnitř. Je vydán souhlas se zvětšením chatky až na dvojnásobnou velikost.

Na pozemku dále stojí praktický dřevník na nářadí - 7m2, s kompletním vybavením, včetně zahradní sekačky nebo křovinořezu. K užívání je rovněž polovina zděné přístavby s vlastním vstupem ze zahrady, která může sloužit jako kuchyňka.

Zahrada, o výměře 426m2 je pronajatá na dobu neurčitou. Je zajímavě členitá, takže působí větším dojmem. Je krásně udržovaná, se vzrostlými okrasnými dřevinami, dotvářejícími příjemnou atmosféru místa. Ohraničena je živým a dřevěným plotem se vstupní brankou. Pozemek je napojen na vodu i elektřinu.

Oplocený, výborně udržovaný areál zahradní kolonie má vlastní parkoviště a několik vybavených dětských koutků
Společenství zahrádkářů pořádá v osadě pravidelně různé akce, v kolonii vládne příjemná atmosféra s velmi dobrými sousedskými vztahy.
K dispozici ihned.