Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 35
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: reality-bytycerny.cz » Nemovitosti » Prodej chaty se zahradou v nádherné lokalitě, Panenská Hůrka u Chrastavy

Prodej chaty se zahradou v nádherné lokalitě, Panenská Hůrka u Chrastavy, Ev.č.: 267511

1 dům 1
1 okolí 1
1 dům 2
1 zahrada 6
1 dům 4
1 dům 3

Kontaktujte makléře

realitní kancelář
+420 608 739 696
+420 482 710 927
[email protected]
REALITY - BYTY Černý, s.r.o.REALITY - BYTY Černý, s.r.o.
Kostelní 10/5
Liberec - Liberec II-Nové Město
[email protected]
Cena3 500 000 Kč
KategorieChata
LokalitaBílý Kostel nad Nisou - Panenská Hůrka
OkresLiberec
Velikost3 pokoje
Plocha užitná79 m²
Plocha pozemku575 m²
Plocha zastavěná37 m²
Plocha zahrady538 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaRekreační
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Jedinečná nabídka rekreační chaty se zahradou, v nádherné lokalitě uprostřed přírody.

Objekt se nachází na kouzelném místě, na okraji malé vesnice Panenská Hůrka, v jižní části obce Bílý Kostel nad Nisou. Jedná se o bývalou rekreační oblast s bohatou historií, obklopenou nádhernou přírodou. V minulosti bývala osada velmi oblíbeným a vyhledávaným rekreačním střediskem. V současné době už místo nabízí dostatek klidu, nicméně turisticky atraktivní zůstává díky své malebnosti i nadále.

Chata stojí na pozemku o výměře 575m2. Dalších 2000m2 (sousedící parcela) má stávající majitel pronajato od Pozemkového fondu za nízkou cenu na dobu neurčitou.

Přízemní objekt s obytným podkrovím a malým půdním prostorem je zčásti podsklepený. Základ domu tvoří ocelový rám a betonové sloupce, na kterých je přichycena konstrukce z dřevěných trámů, vyplněná zděnými tvárnicemi. Střecha je sedlová, s krytinou z bonského šindele. Vnější omítka stěrková, štíty jsou obloženy dřevem.

Dispozice:
1. PP. 15m2: sklep
1. NP. 32m2: kuchyňský kout, obývací pokoj s jídelnou, koupelna s WC
2. NP. - podkroví 32m2: 2x pokoj, drobný úložný prostor
další snížený úložní půdní prostor

Součástí ceny je vybavení chaty - nábytek včetně přenosné trouby a satelitu.

Objekt je vytápěn kamny na tuhá paliva - dřevo, a je napojen na veřejný vodovod. Odkanalizování řešeno septikem s trativodem.

Oplocený pozemek kolem domu je mírně svažitý a velmi dobře udržovaný. Zahrada je upravena do několika výškových úrovní a nabízí tak pohodlné užívání a především dostatek soukromí. V horní části, při vjezdu je dlážděné parkovací stání pro několik automobilů. Odtud se po kamenných schodech sestoupí k domku. Před vstupem je další dlážděné prostranství, kde stojí kryté zahradní posezení s grilem a udírnou. Podél domu, umístěném ve svahu, vede schodiště ke vstupu do sklepa - dílny. Mírný svah pod chatou tvoří zahrada s trávníkem a okrasnými dřevinami.

Příjezd k objektu bezproblémový, po obecní komunikaci, která je udržována i v zimě. Dojezdová vzdálenost z centra Liberce 13km - 17 min.