Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 49
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: reality-bytycerny.cz » Nemovitosti » Prodej rodinného domu v rekonstrukci, Křižany - okr. Liberec

Prodej rodinného domu v rekonstrukci, Křižany - okr. Liberec, Ev.č.: 274111

1 dům 1
1 zahrada 1
1 dům 7
1 dům 2
1 i 1
1 i 2
1 i 3

Kontaktujte makléře

Pavel ČernýPavel Černý
+420 608 828 418
[email protected]
REALITY - BYTY Černý, s.r.o.REALITY - BYTY Černý, s.r.o.
Kostelní 10/5
Liberec - Liberec II-Nové Město
+420 608 828 418
+420 777 942 534
[email protected]
Cena4 199 000 Kč
cena k jednání
KategorieRodinné domy
LokalitaKřižany
OkresLiberec
Velikost3 pokoje
Plocha užitná210 m²
Plocha pozemku592 m²
Počet podlaží3
Stav objektuV rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaVenkovská
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Nabídka třípodlažního rodinného domu, v malebné krajině Podještědí, v obci Křižany.

Křižany jsou velmi oblíbenou rekreační a turistickou lokalitou Lužických hor, rozkládající se na JZ svazích Ještědského hřbetu s dominantou vrcholu Ještěd. Obec leží cca 15 km západně od Liberce, na silnici z Chrastavy do Osečné.

Dům stojí na výborně dostupném místě, na pozemku o výměře 592m2, ležícím podél hlavní komunikace vedoucí obcí. Z jižní strany lemuje pozemek hluboké koryto Ještědského potoka.

Užitná plocha domu je cca 210m2. V suterénu, který je přístupný ze zahrady, se nachází sklepní a technické prostory se soc. zázemím. V přízemí, kam je veden hlavní vstup do domu, se nachází obývací pokoj, kuchyň a koupelna s toaletou. Zde je zachován funkční krb. Podkroví domu tvoří dvě místnosti. Převážná většina oken je situována do klidné zóny mimo komunikaci a nabízí příjemný výhled do zeleně

Objekt je aktuálně ve fázi započaté kompletní rekonstrukce. Je zčásti opravená střecha s novým lepenkovým potahem, bez střešní krytiny. Ve vnitřní části podkrovního prostoru jsou nové krovy. Dokončena je příprava rozvodů elektřiny - nový přívod do domu. V ceně je zahrnutý materiál na dokončení střechy i krovů, dále nové dveře včetně obložek, 4 střešní okna a materiál na výstavbu pergoly.

Dům je napojen na vodovodní řád, v suterénu je zároveň studna s čerpadlem. K odkanalizování objektu slouží septik. Původní vytápění řešeno kotlem na tuhá paliva a krbem. Parkování možné na pozemku. U domu kůlna na dřevo a zahradní potřeby.

V obci je základní občanská vybavenost - obecní úřad, ZŠ, MŠ, ordinace praktického a dětského lékaře, pošta, 3 prodejny potravin, 2 restaurace, fotbalové a dětské hřiště. Obcí prochází železniční trať s místní nádražní stanicí. Celá oblast je protkána sítí turistických a cyklotras. Dojezdová silniční vzdálenost do Liberce je cca 15 - 20 min.