Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 47
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: reality-bytycerny.cz » Nemovitosti » Prodej stavebního pozemku v atraktivní lokalitě Mníšek u Liberce - Fojtka

Prodej stavebního pozemku v atraktivní lokalitě Mníšek u Liberce - Fojtka, Ev.č.: 00030

1
2
3
4
5
6
7

Kontaktujte makléře

Pavel ČernýPavel Černý
+420 608 828 418
[email protected]
REALITY - BYTY Černý, s.r.o.REALITY - BYTY Černý, s.r.o.
Kostelní 10/5
Liberec - Liberec II-Nové Město
+420 608 828 418
+420 777 942 534
[email protected]
Cena2 549 000 Kč
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaMníšek - Fojtka
OkresLiberec
Plocha pozemku1.484 m²
ZástavbaRekreační
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Fojtka - jedinečná rekreační lokalita v podhůří Jizerských hor, místo obklopené horami a lesy, klid a čisté prostředí okolní bohaté přírody, ale zároveň výborná dostupnost a široká škála možností rekreačního i sportovního vyžití.

A právě uprostřed této krásné lokality, nedaleko přehradní nádrže Fojtka, se nachází pozemek určený pro výstavbu rodinného domu, který ve výhradním zastoupení nabízí naše kancelář.

Pozemek o výměře 1484m2 je mírně svažitý, velmi slunný a nabízí krásný výhled do širokého okolí. Jak je patrno z nákresu katastrální mapy, je parcela z větší části lemovaná asfaltovou obecní komunikací, takže je výborně přístupná ze všech stran. Povrch tvoří zčásti travnatá plocha a částečně vzrostlé dřeviny. V bezprostředním okolí je řídká zástavba venkovských rodinných domků a chalup.

V katastru nemovitostí je parcela typově označena jako plocha smíšená obytná, s možností výstavby jednopodlažního domu s obytným podkrovím. Elektřina vedena 5m od hranice pozemku. Vodu nutno řešit vrtanou studnou, odkanalizování ČOV.

Mníšek u Liberce, v jehož katastru se pozemek nachází, je moderní, dynamicky se rozvíjející obec s komfortem veškeré obč. vybavenosti. Je výborně dostupná díky nové rychlostní komunikaci, s dojezdem necelých 10 min. jízdy do centra Liberce. Zároveň je zde i vlaková a autobusová zastávka. V obci je základní a mateřská škola, pošta, obchod, praktický lékař a restaurace s pizzerií.
Celá oblast je protkaná oblíbenými cyklostezkami a turistickými trasami, nedaleko je nový golfový areál. Přehrada Fojtka (jedna z nejčistších nádrží na Liberecku) funguje v letních měsících jako přírodní koupaliště - je zde travnatá pláž s restaurací a v odlehlé části dokonce i pláž nudistická.

Kouzelné místo, které vám dodá potřebný klid k relaxaci a zároveň vás nabije energií z čisté přírody nebo z bohatých sportovních aktivit.