Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 44
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: reality-bytycerny.cz » Nemovitosti » Prodej zahradní chaty s atraktivním pozemkem, Hrádek nad Nisou - Loučná

Prodej zahradní chaty s atraktivním pozemkem, Hrádek nad Nisou - Loučná, Ev.č.: 265012

1
2 (2)
2
3
4
5
6
REALITY - BYTY Černý, s.r.o.REALITY - BYTY Černý, s.r.o.
Kostelní 10/5
Liberec - Liberec II-Nové Město
[email protected]
Cenarezervováno
KategorieChata
LokalitaHrádek nad Nisou - Loučná
OkresLiberec
Velikost2 pokoje
Plocha užitná50 m²
Plocha pozemku2.133 m²
Plocha zastavěná25 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaDřevěná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Krásný pozemek se zahradní chatou, v atraktivní lokalitě nedaleko rekreačního areálu Kristýna. Vhodný i pro případnou stavbu rodinného domu.

Rovinatá parcela o výměře 2133m2 se nachází v části Hrádku nad Nisou - Loučná, v klidné, málo frekventované ulici. Okolní zástavbu tvoří rodinné domy se zahradami.

Pozemek je velmi dobře, pravidelně udržovaný. Kromě okrasných dřevin jsou na pozemku i jehličnany a několik ovocných stromů. Hranice pozemku tvoří částečně dřevěný a částečně živý plot. Svou polohou nabízí uživatelům maximální soukromí.

Na pozemku stojí útulná, dřevěná chata. V přízemí se nachází prostorná obytná místnost, malá kuchyňka a WC, v podkroví je ložnice. Chata je vytápěna kamny na pevná paliva. Obecní vodovod zaveden, odpadní vody jsou svedeny do jímky. Napojeno na elektřinu 220V, 380 V.
Na zahradě je venkovní, kryté posezení s krbem.

Svou velikostí je pozemek využitelný i pro výstavbu 1-2 rodinných domů. Bezproblémový příjezd je z přilehlé veřejné komunikace. Na zahradě je dostatek místa na parkování.